Zapraszamy na spektakle, kabarety koncerty -  polub nas na FB i bądź na bieżąco 

z wydarzeniami artystycznymi w Twojej okolicy  

Kawa czy herbata  ?

           

        Na internecie znajdziemy miliony artykułów nad wyższości jednego nad drugim.

Jedni zachwalają inni negują, ciężko się odnaleźć w tym wszystkim. Przez pewien czas gdy stałem przed wyborem czego się napić robiłem –„ eee to może kawę ,albo nie herbatę … a macie zieloną”.

Hmmm dziś będę chudnąć w takim razie wybieram herbatę. Czas budować kości- kawa , kawa,kawa…

Obie zawierają antyoksydanty . Extra, tylko która na jakiego raka. Dobra wypije obie w końcu nie chce go mieć gdziekolwiek.  Nie, nie … nic mi nie wychodzi jestem beznadziejny,  eh tylko mała czarna może złagodzić objawy depresji. Co jest takie żółte zęby, no mogłem jednak jedną kawusię dziennie mniej wypijać, no może dwie mniej, ale co z tą depresją.

      Myślę że jak ze wszystkim trzeba mieć umiar i mądrze wybierać.

Jeśli herbata to nie z posiłkiem lub bezpośrednio po nim. Wiadomo nie od dziś, że ogranicza wchłanianie żelaza i szkoda, aby nasz posiłek był niepełnowartościowy z tego powodu.  Herbata pobudza wolniej ale efekt pobudzenia jest znacznie dłuższy więc nie polecam pić przed snem. Kawa lepiej pasuje do posiłku ponad to wspomaga pracę wątroby. Pobudza dość szybko ale trwa to znacznie krócej niż w przypadku herbaty.

     Osobiście jako „kawoholik” po długim , zimowym spacerze wybiorę ciepłą herbatę najlepiej z plastrem cytryny i łyżeczką aromatycznego miodu.

A Wy co lubicie?

         

texas76

 

26 września 2017

Proudly created with webwavecms.com

Nasz Adres:

 

ul.Dąbska 7

70-789 Szczecin

Kontakt:

 

tel: +48 914635053

email: biuro@dabska7.pl

Nr konta:

 

17 1090 1492 0000 0001 0672 6639